Haber

Ünlü futbolcuya dolandırıcılık iddiası: ‘Türkiye’ye girerse tutuklanacak’

Galatasaray’ınMaç öncesi Manchester United’ın tecrübeli kalecisi André OnanaHakkında iddialar ortaya atıldı.

Premier Lig ekiplerinden Manchester United’da forma giyen Kamerunlu kaleci Andre Onana, 2026 Dünya Kupası Afrika Elemeleri D Grubu’nda Mauritius ile oynadıkları maçta sakatlandı.

Onana’nın ciddi sakatlığı halinde Manchester United’da onun yerine milli kaleci Altay Bayındır’ın geçmesi bekleniyor.

Andre Onana’nın Galatasaray maçında oynayıp oynamayacağı henüz belli olmazken, Galatasaray Kongre Üyesi Av. Kerim Bahadır Şeker dikkat çeken bir paylaşım yaptı.

‘Türkiye’ye gelirse tutuklanacak’

Onana’nın İstanbul’a gelmesi halinde tutuklanacağını söyleyen Kerim Bahadır Şeker, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

“Manchester United kalecisi Andre Onana, Türkiye’de tutuklanacağını bildiği için sakat numarası yapıyor, İstanbul’daki Galatasaray maçına gelmiyormuş gibi yapıyor! Pazartesi günü İstanbul’da Andre Onana isimli futbolcu hakkında, Beni futbolcular Dany Nounkeu ve Cedric Leandre Tchoumbe Fankam ve birkaç arkadaşıyla dolandıran kişi, “Adliye’ye suç duyurusunda bulunacağım. Kamuoyuna duyurulacak! Dipnot: Şahsınıza ait olduğunu, sahte olmadığını gösteren ses kayıtları, ekran görüntüleri ve mesajlar vs. bulunmaktadır.”

manyas-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu